Nawigacja

Szybki kontakt

Webdesign-studio
Piotr Mazik

Bukowa Śląska 52
46-100 Namysłów

tel:+48 514192508
mail: kontakt@webdesign-studio.com.pl

POZNAJ NAS
I ZACZNIJ
WSPÓŁPRACĘ

KREATYWNI      NOWOCZEŚNI      ZESPOŁOWI

O NAS

Webdesign-studioto przede wszystkim indywidualne podejście do klienta. Od początku działalności dążyliśmy do stworzenia firmy, która dzięki umiejętnemu wykorzystaniu swoich atutów będzie w stanie spełnić wymagania najbardziej wymagających klientów.

Jesteśmy zgranym i doświadczonym zespołem. W naszych szeregach przyjemność z pracy z klientami czerpią między innymi programiści, graficy, projektanci oraz specjaliści do spraw marketingu.

Stawiamy na przyjazną atmosferę w pracy co sprzyja w kreowaniu ciekawych rozwiązań. Może uda nam się pomóc i Tobie…?

Projektujemy loga, grafiki, wizytówki, strony internetowe, blogi, ulotki, plakaty, banery, zaproszenia, katalogi, opakowania, okładki. Tworzymy identyfikację wizualną firmy, kampanie reklamowe Google Ads, oferujemy usługi z zakresu namingu, brandingu i konsultingu oraz wiele, wiele więcej.

CO ROBIMY

NASZ TEAM

  • All Items
  • GRAPHIC
  • WEBDESIGNER
Właściciel webdesign-studio. Grafik i projektant stron internetowych. Tworzy indywidualne projekty wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta. Biegle posługuje się Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe XD, Adobe Indesign oraz CorelDraw.

Piotr

Boss
Pracuje głównie na Adobe Photoshopie i Inscape, a także na Gimpie. Ukończyła technikum Fotografii i multimediów. Posiada kwalifikacje A20 - Rejestracja i obróbka obrazu oraz A25 - Wykonywanie i realizacji projektów multimedialnych i dyplom ukończenia kursu z tworzenia animacji poklatkowej.

Paulina

Graphic
Ukończyła szkołę średnią z Kwalifikacją A.20 REJESTRACJA I OBRÓBKA OBRAZU ORAZ A.25 WYKONYWANIE I REALIZACJIA PROJEKTÓW. Pracuje na programie Adobe Photoshop, CorelDraw oraz Inkscape (Grafika wektorowa).

Justyna

Graphic
error: Zawartość zablokowana!